NEWS

W tej sekcji znajdziecie aktualne informacje o zapisach na sesje tatuażu, specjalnych wydarzeniach mających miejsce w naszym studiu, guest spotach oraz wyjazdach na konwencje tatuażu

  • 12 października’20 odbędą się zapisy na sesje całodniowe u Emila na okres marzec-listopad 2021. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny przez 2 godziny: od 13:00 do 15:00; spośród wszystkich zgłoszonych pomysłów Emil wybierze najciekawsze. Z autorami wybranych pomysłów skontaktujemy się mailowo najpóźniej do końca października. Serdecznie zapraszamy!

  • W dniach 17-19.08.20 w naszym studiu będziecie mogli wytatuować się u Sashy Ehmmili! Sasha najlepiej czuje się w delikatnych kobiecych wzorach:) Zapisy bezpośrednio u Artystki!

  • 29-31.07.20 Pirat ponownie w Koszalinie! Chętni na minimale? Zapisy bezpośrednio u Artysty: https://www.instagram.com/local_pirate/

  • 20-23.07.20 – w tych dniach w naszym studiu gościnnie tatuował będzie Piotr Bemben! Zapisy: bemben.tattoo@gmail.com. (fot.: Kamila Burzymowska)

  • Ministerstwo Zdrowia przygotowało wytyczne dla salonów tatuażu. Większość z nich spełniamy od zawsze: używamy jednorazowych igieł; fotele, podłokietniki, kable, maszynki i stacje robocze są foliowane oraz dezynfekowane przed i po każdym Kliencie. Konsultacje oraz zapisy odbywają się przez stronę bajertattoo.pl oraz Facebooka. Jeśli czujesz u siebie którykolwiek z objawów choroby (kaszel, gorączka, duszności) – prosimy o natychmiastowy kontakt, przełożymy wtedy termin i spotkamy się jak będziesz zdrowy/zdrowa. Nowości: 1. Im nas mniej w studiu tym bezpieczniej – prosimy o niezabieranie ze sobą osób towarzyszących, ponieważ nie można korzystać z poczekalni. 2. Na wejściu do studia wszyscy dezynfekujemy ręce, sprawdzamy temperaturę. Prosimy o przybycie w maseczce/przyłbicy oraz rękawiczkach ochronnych. 3. W studiu nie używamy telefonów. Szczegółowe wytyczne znajdziecie tutaj: https://www.gov.pl/web/rozwoj/salony-tatuazu W razie pytań oczywiście jesteśmy do Waszej dyspozycji. Info dla osób, których terminy pokryły się z okresem, w którym nie mogliśmy pracować – sprawdzajcie na bieżąco maile/sms-y:) Do zobaczenia!

  • European Tattoo Show to nowa Konwencja, która odbędzie się na hali Warsaw Ptak Expo w dniach 7-8.03.20. Oprócz załogi naszego studia gościnnie w boksie spotkacie Filipa Zimnego oraz Bartosza Karasia! EDIT: Konwencja niestety została odwołana.

  • 6 stycznia’20 odbędą się zapisy na sesje całodniowe u Emila na okres maj-grudzień 2020. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny przez 2 godziny: od 13:00 do 15:00; spośród wszystkich zgłoszonych pomysłów Emil wybierze najciekawsze. Z autorami wybranych pomysłów skontaktujemy się mailowo najpóźniej do końca stycznia. Serdecznie zapraszamy!

  • Kolejny guestspot! W dniach 2-4 grudnia 2019 będziemy gościć Filipa – Zimny Tattoo. Zapisy przez profil artysty: www.facebook.com/ZimnyTattoo

  • W dniach 28-30 sierpnia 2019 po raz kolejny spotkacie u nas Pirata. Zapisy u artysty!

  • W dniach 12-14 sierpnia’19 w naszym studiu gościć będzie Gerard (www.instagram.com/loonygerard/) i Epileptyk (www.instagram.com/epileptyk/) Zapisy u artystów!