Kuba

Cześć! Nazywam się Jakub Siudowski i głównie zajmuję się autorskim tatuażem graficznym. Zamiłowanie do form wizualnych towarzyszyło mi od najmłodszych lat. Jako dziecko spędzałem czas z moim ojcem, który jest uzdolniony plastycznie. Podglądałem jak malował i rysował i to on przekazał mi podstawy, które przyczyniły się do rozwoju mojej osoby.

Jako dziecko podziwiałem sztukę graffiti, jednak w szkole ponadpodstawowej zainteresowałem się fotografią. Spędzałem dużo czasu na poszerzaniu wiedzy w tej dziedzinie, równocześnie kształcąc się w odwzorowywaniu otaczającego mnie świata na papierze i płótnie w bardziej tradycyjny sposób.

W 2010 roku zdecydowałem się na pierwszy tatuaż. Zakochałem się w tym i zacząłem poszerzać swoją wiedzę na ten temat. Dzięki swojemu uporowi w 2011 roku rozpocząłem pracę jako asystent w studiu tatuażu. Dwa lata później samemu zacząłem wykonywać wzory na ludzkim ciele. Dzięki ciężkiej pracy rozwinąłem swój warsztat i zdobyłem kilka nagród na lokalnych konwencjach.

Rok 2017 okazał się przełomowy, gdyż poprzez podróże i kontakt z wieloma artystami znacząco rozwinąłem swoje umiejętności.

Najchętniej tworzę tatuaże graficzne, swoją stylistką przypominające rysunki ołówkiem, szkice na skórze.